היובל: הסכם עקרוני לשיתוף פעולה בין רשת חוויות לבית הספר למדעים לקיום אירועים ופעילויות חברתיות עבור דיירי השכונה

רשת חוויות בראשות יו"ר הדירקטוריון, עו"ד יניב מרקוביץ' קיימה צ'אט בשידור חי כחלק משיתוף הציבור במתרחש ומענה לשאלות בנושאים המגוונים. הבשורה המרכזית הייתה הסיכום אליה הגיעה הרשת ביממה האחרונה על שיתוף פעולה ראשוני שעשוי להתקיים בבית הספר למדעים בשכונת היובל.

הבשורה הגיעו בעקבות שאלתו של אחד מתושבי השכונה בסוגיית הפעילויות עבור הדיירים. מרקוביץ' השיב כי "בנוסף למרכז 'חיבוקים' בשכונת מקוב הנותן מענה לתחום משפחות צעירות – ילדים והורים, באהרונסון מוקם מרכז חדש בלב השכונה וסיכמנו על שיתוף פעולה ראשוני שעשוי להתקיים בתוך בית הספר למדעים בשכונה. אנחנו מקווים ששיתוף הפעולה הזה יתחיל לקרום עור וגידים ונוכל להציע פעילות קהילתית חברתית כחלק מאותו צורך בשכונה שהיא הגדולה ביותר ברחובות. אני מקווה שבפרק זמן לא ארוך נצליח להקים הקמה של מרכז קהילתי חדש".

תלונות מצד הגולשים, תושבי העיר שהשתתפו בצ'אט לייב, היו בעיקר מצד הורים בצהרונים מאוחדים הדורשים פיצול בשל הפרשי הגילאים של שתי קבוצות. המדובר בצהרונים אדמונית-חלמונית ו- צנובר-ליצ׳י, מתוך 140 קיימים, כאשר לדברי אסנת לוי, מנהלת אגף הצהרונים בגיל הרך, אין מספיק ילדים ברשימת ההמתנה ולכן לא ניתן לפצל את הצהרון בשלב זה כך על פי התקנים והנהלים להם הרשת מחוייבת.

באשר לזיכויים המגיעים לחלק מההורים בשל קיזוזים והפרשי תשלומים אמרה לוי כי עד הראשון בנובמבר ההורים יקבלו את התשלומים המגיעים להם לחשבון הבנק שלהם.

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן