כדורסל ילדות: קבוצת הילדות של רחובות כבשה את פסגת הטבלה

הילדות של רחובות יצאו למשחק ראש בראש בשוהם – בקרב על המקום הראשון בטבלה. המשחק הסתיים כשידה של רחובות על העליונה, בסיום: 56-23 בניצחון משכנע ומוחץ לרחובות. 

הקבוצות מכירות היטב משנה שעברה ועם היסטוריה של משחקים צמודים, אינטנסיביים וקשים. ברחובות עשו שיעורי בית, התכוננו היטב למשחק והגיעו לנצח כבר מהרבע הראשון. כצפוי המשחק היה אגרסיבי עם זאת  המחצית הסתיימה בתוצאה 30-8 לרחובות. המחצית השניה נפתחה עם רבע שלישי מפוזר וכמה התקפות מתפרצות של שוהם אך רחובות התעשתו והמשיכו באותה מגמה של המחצית הראשונה. אחוזי הקליעות של רחובות מחוץ לקשת היו יוצאי דופן, אלה צוק רם, זוהר דיין וגילי חלפון קלעו משלוש וידעו לנצל את הציפוף בהגנה של שוהם. דריה טקצ'נקוב ריכזה מצוין את המשחק וידעה לנצל את החורים הפתוחים ולחדור פנימה.

עינב אהרוני הייתה שם בדיוק כשהיה צורך בחילופים, ריכזה את המשחק בזמן שהילדות החדשות מקבלות את הניסיון שלהן בליגה. ברחובות מקוים להמשיך עד לסיום הסיבוב באותה מגמה של ניצחונות יחד עם שילוב של השחקניות החדשות שגדלות וצוברות ניסיון. לאחר סיום הסיבוב הראשון הליגה לילדות מתחלקת לפלייאוף עליון ותחתון מה שיביא איתו סיבוב שני קשה רק נגד הקבוצות המובילות.

 

 

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן