עשרות בני נוער השתתפו באודישנים לתחרות "קול הנוער" בהפקת עיריית רחובות ורשת חוויות – האודישן האחרון ביום שלישי הבא

עשרות בני נוער הגיעו היום (שני) אל האודישנים לתחרות השירה "קול הנוער" ע"ש סמי בולג שנערכו במרכז חוויות שוויץ רחובות החדשה וביצעו כל אחד בתורו שני שירים, קיצבי ושקט, באמצעות פלייבק מוסיקלי, מלווה מטעמם או ליווי נגינה מטעם ההפקה שחבריה התרשמו עד מאוד מהרמה הגבוהה של הצעירים שוחרי המוסיקה בני העיר. בין המשתתפים גם חניכים מבימת הנוער.

מי שהפתיע במהלך האודישנים הוא יו"ר דירקטוריון רשת חוויות והמשנה לראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', שעלה אל הבמה וביצע באופן ספונטני את שירה של נעמי שמר, "אני גיטרה" ואף גרף תשואות. בהתייחס לתחרות השירה ברשת חוויות ובעיריית רחובות הביעו סיפוק מהיכולות הווקאליות של בני הנוער שנרשמו לתחרות. בעקבות בקשות רבות של נוער שטרם הספיק להגיע אל האודישנים שנערכו אתמול והיום הודיע מרקוביץ' כי יתקיים יום אודישן נוסף ביום שלישי הבא, 12.12 ובו יוכלו צעירים נוספים להתמודד לתחרות שעתידה להתקיים בפברואר 2018.

כזכור, מדובר בשיתוף פעולה נוסף של עיריית רחובות ורשת חוויות שהכריזו על תחרות שירה לנוער ע״ש סמי בולג ז״ל, במטרה לתת במה והזדמנות לפריצת דרך לנוער כישרוני המעוניין להגיע לקדמת כאשר מי שיזכה במקום הראשון ייהנה מהפקת שיר מקורי. התחרות מיועדת לתלמידי כיתות ט׳-י"ב, תושבי העיר רחובות, אשר יתחרו בשירה בלבד (לא נגנים), כאשר את הזמרים תלווה תזמורת.

התלמידים שיעברו את האודישנים יקיימו פגישות עבודה קבועות עם המפיק עד למועד הגמר הגדול. לתיאום מועד מדויק לאודישן ביום שלישי, יש לשלוח מייל עם שם מלא ומספר טלפון לדוא"ל שכתובתו [email protected]  על הניהול וההפקה אמון אופיר שמעוני ועל הבימוי: תמיר קימחי.

אופיר שמעוני, מפיק התחרות

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן