יריד תחפושות מקוריות לפורים ב55 שקלים בלבד, יתקיים בחוויות קריית משה – כל ההכנסות יוקצו לחבילות מזון בפסח עבור משפחות מעוטות יכולת

יוזמה קסומה של רשת חוויות ומנהל מתנ"ס חוויות קרית משה, גולן ביטון: ביום רביעי הקרוב, 1.2.2017 בין השעות 15:00-19:00 יתקיים יריד תחפושות לכבוד חג הפורים במחיר מסובסד בסך של 55 ש"ח לתחפושת.

התחפושות מקוריות, מיועדות לגילאי 3 חודשים עד 10 שנים ממיטב המותגים וההכנסות ממכירתן יופנו לעמותת "נפש, רוח, נשמה" לצורך חבילות מזון לפסח, עבור משפחות מעוטות יכולת.

מנהל את חוויות קרית משה בחסד עליון. גולן ביטון
מנהל את חוויות קרית משה בחסד עליון. גולן ביטון

בנוסף לתפקידו כמנהל המתנ"ס המקומי, משמש ביטון גם כיו"ר ועד העובדים של הרשת ומנהל תחום נוער וצעירים ברשת חוויות ברחובות ולצורך האירוע גייס כבר 30 מתנדבים.

לרגל המכירה המיוחדת אמר הבוקר (ראשון) ל'רחובות היום': "היוזמה הזו היא ייחודית ובלעדית בארץ. אני קורא לכל תושבי העיר להגיע וליהנות מהמחיר הנמוך, הכסף חוזר כמצווה לנזקקים בפסח, שייהנו מחבילות מזון בשווי של כ800 שקלים".

בתוך כך יצוין כי זו אינה הפעם הראשונה שמתקיימת יוזמה זו, בשנה שעברה נערך אירוע דומה ובמהלכו נמכרו כ-2,900 תחפושות, לדברי ביטון.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן