מנהלת אגף החינוך החדשה ברחובות: אפרת צוקרמן

היום (שלישי) בחרה וועדה בראשות ראש העיר רחמים מלול את אפרת צוקרמן למשרתמנהלת אגף החינוך אשר תחלוש על 330 גני ילדים, 41 בתי ספר יסודיים ו- 16 בתי ספר על יסודיים.

צוקרמן מכהנת בשמונה השנים האחרונות כמנהלת קריית החינוך למדעים, ונחשבת למנהלת מוערכת ואהובה. היא ייסדה את קריית החינוך, והפכה אותה לבית ספר מבוקש וגדול. בשנה שעברה זכתה באות הצטיינות בין מצטייני החינוך של רחובות. היא הביאה את קריית החינוך ל100% זכאות לבגרות ו – 100% שיעור גיוס לצה"ל. יצוין כי בוועדה בראשות מלול, היו חברים גם סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך – זהר בלום, חבר המועצה – שי קזיוף, דורון מילברג – מנכ"ל העירייה, סמנכ"ל משאבי אנוש – גלית אנגל, היועצת המשפטית של עיריית רחובות – עו"ד מיכל דגן, יו"ר וועד העובדים רמי מדהלה, מנהל אגף תנועה פיקוח ושילוט עירוני – ליאור שוקרי, מבקר העירייה – נפתלי אקרמן (משקיף), גבי שמעון – יו"ר הסתדרות המורים במרחב (משקיף), מפקחת חינוך מיוחד במשרד החינוך – מירי קינן (משקיפה), נציגת ארגון המורים – ענת עמנואל (משקיפה) ורות קרטר נציגת משרד הפנים, מנהלת אגף החינוך בבאר טוביה וכן אביבה חלבי – יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה (משקיפה).

מלול אמר כי "מערכת החינוך העירונית, היא מהטובות בישראל, עטורת פרסים והישגים. אפרת צוקרמן הקימה קריית חינוך מדעית לתפארת בעיר וניהלה ביד רמה ובהצלחה גדולה מערכת מורכבת של הצלחות לצד ערכים. התרשמנו מיכולותיה הגבוהות ומניסיונה וכשרונה של אפרת – ואנו מאחלים לה הצלחה גדולה בתפקידה".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן