יניב אלטיט: "נגמר העושק של הקפיטריות, הכיס של הסטודנטים חשוב מכל"

 

יו"ר אגודת הסטודנטים של המרכז האקדמי פרס, העמיד לרשות הסטודנטיות והסטודנטים של המוסד האקדמי מוצרי חשמל לרבות מיקרוגלים, מקררים ועמדות הטענה לסמאטרפונים בניסיון לצמצם את ההוצאות הכספיות של הלומדים בפרס

פניות רבות מצד סטודנטיות וסטודנטים הלומדים במרכז האקדמי פרס אל יו"ר אגודת הסטודנטים, יניב אלטיט, הולידו את המיזם החשוב ובמרכזו צמצום ההוצאות הכספיות של הסטודנטיות והסטודנטיות במרחב האקדמאי. לראשונה בישראל, נרכשו עמדות הטענה ייחודיות לסמארטפונים במרכז אקדמאי – יוזמה של היו"ר אלטיט  – אשר פוזרו במספר מתחמים ברחבי הקמפוס.

בנוסף, הוחלט על ידי אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של פרס להילחם במחירי הקפיטריה הגובים 8 שקלים לכוס קפה והחליטו לרכוש מכונות קפה בכדי לצמצם את ההוצאות הכספיות של הסטודנטיות והסטודנטים. לרשות תלמידי פרס יועמדו מכונות הקפה במועדון הסטודנטים בבניין A בקומה השלישית, כאשר הם ייפרדו מסכום של שניים או שלושה שקלים, לבחירתם. לרשותם חלב טרי מידי יום, במקררים שהוצבו לאחרונה במועדון האגודה לצד מיקרוגלים – לחימום מזון חלבי או בשרי, לשומרי הכשרות – וכן שלושה סוגי משקאות: קפה משובח (קפה ג'ו): קפה שחור, תה וקפה מגורען, כוסות חד פעמיות וסוכר.

כמו כן, לשם הנוחות הגיעה אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של פרס להסכמה עם בעלי הקפיטריה בבניין B כי משקאות הקפה והתה יימכרו בסך של 3 שקלים למשקה, כחלק מהרצון לייצר תמחור אחיד ונוח עבור הציבור האקדמאי.

יו"ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של המרכז האקדמי פרס, מסר כי "לא ייתכן שסטודנט יגיע ללימודי התואר שלו וייאלץ להיפרד מעשרות שקלים ביום מפני שהוא רוצה ללגום כוס קפה או תה. שמונה שקלים לקפה הוא מחיר גבוה מאוד למשקה חם, בוודאי כשמדובר במוסד אקדמאי. נגמר העושק של הקפיטריות, הכיס של הסטודנטים חשוב מכל ולכן פעלנו במשך התקופה האחרונה לרכישת ציוד זמין, חופשי ונוח שלא מרוקן את הכיס לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו".

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן