רחובות הצעירה: שתי כיתות מעונות צעדים יוספו בשכונה

 

עיריית רחובות ורשת חוויות מרחיבות את תחום מעונות היום ויפתחו שתי כיתות חדשות בשכונה הצומחת

רשת חוויות רחובות ממשיכה להרחיב את עשייתה לגיל הרך, במטרה לתת מענה איכותי ומהיר לגידול באוכלוסייה בעיר ולביקוש הגדל. עד כה מפעילה הרשת 7 מרכזים חינוכיים לגיל הרך מבית "צעדים". בעקבות פניית המשנה לראש העיר ויו"ר הרשת, יניב מרקוביץ', אל ראש העיר רחמים מלול ובשיתוף סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום, הוחלט כי בשנה הבאה יווספו שתי כיתות נוספות בשכונת רחובות הצעירה במערב העיר. הכיתות החדשות יווספו לארבע כיתות שפועלות כבר כיום במעון והן יתנו מענה לכ-70 ילדים נוספים בשכונה.

בהתאם, עיריית רחובות ורשת חוויות נערכות בימים אלה לתחילת בינוי והרחבת מעון תאנה בשכונה בשתי כיתות נוספות. ראש העיר רחמים מלול הסביר כי "אוכלוסיית העיר צומחת והגיעה לכ-150 אלף תושבים. לצד הביקוש הרב למגורים בעיר, אנחנו דואגים לספק מוסדות חינוך וציבור ולפתח את התשתיות בשכונות החדשות והוותיקות. בימים אלו אנו יוצאים להקמת מוסדות חינוך חדשים ובתוך כך, גם לבניית מעונות יום נוספים, אשר מנוהלים על ידי רשת חוויות. אני מודה ליניב מרקוביץ' על עשייתו ופעילותו למען התושבים". יניב מרקוביץ' הוסיף: "בספטמבר הקרוב יווספו כיתות למעון והן כבר היום בתפוסת הרשמה מלאה, כך שכבר בשנת הלימודים הקרובה ניתן יהיה לתת מענה מיידי לביקוש למעונות הרשת. המעונות יבנו על ידי העיריה ושיתוף הפעולה עם ראש העיר מאפשר לנו לתת את השירות הטוב ביותר בכל רחבי העיר והשכונות – ועל כך תודתי לו ולכל העושים במלאכה".

בתוך כך יצוין כי כלל מעונות צעדים של רשת חוויות עומדים בסטנדרטים הנדרשים על ידי משרד הכלכלה ולפיכך הם זכאים לסמל מעון – משמעותו כי המעונות עומדים בצורה הולמת ובסטנדרטים הנדרשים מצד משרד הכלכלה ובכללם, בטיחות, כוח אדם מקצועי, ציוד ועוד. כמו כן, סמל זה מאפשר להורים השולחים את ילדיהם למעונות צעדי" לקבל החזר השתתפות בשכר הלימוד ממשרד הכלכלה.

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן