כתב אישום נגד נער שהצית ניידת משטרה

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד נער מהאזור בגין פגיעה בנכס השייך למדינה, זמן קצר לאחר שאביו נעצר בחשד לפריצה. הוא הודה בפני מדובב על ההצתה ואם יורשע יידרש לשלם את הנזק המוערך בכ-100 אלף שקלים

בית המשפט האריך את מעצרו של קטין אשר הצית ניידת כנקמה על מעצר אביו – כך לפי כתב האישום שהוגש כנגדו. על פי כתב האישום, הנתמך בצילומים, הנער הגיע לתחנת דלק מקומית שם ניסה לרכוש סיגריות ומיכל דלק אולם המוכר סירב למכור לו מפאת גילו הצעיר. בתחנת הדלק הזו הוא פגש שוטרת ושוטר אשר ביקשו ממנו להסתלק מהמקום. הנער הסתלק כשהוא רכוב על אופניו לא לפני שאמר להם: "אתם עוד תשמעו עליי". הוא ניגש לתחנת דלק אחרת, רכש מיכל דלק, חזר אל ניידת המשטרה והצית אותה. בו ברגע קיבלו השוטרים קריאה כי ניידת עולה באש והבינו מיד שמדובר באותו הקטין שסילקו זמן קצר קודם מתחנת הדלק.

לא רחוק מזירת האירוע נעצר הקטין והובא לחקירה במשטרת רחובות שם חיכה לו מדובב המצויד במכשיר הקלטה. הוא הודה בפניו כי הוא זה שהצית את ניידת המשטרה. "מי שפוגע באבא שלי אני פוגע בו, ומי שמתעסק עם אבא שלי יש לו עסק איתי", אמר. בהקלטה נשמע הקטין אומר למדובב: "לפני שבועיים אבא שלי קיבל זיכוי אחי. אתה מבין אחי?; מדובב: עצרו אותו?; קטין: כן.; מדובב: ואתה למה אתה עצור?; קטין: על הצתה.; מדובב: בגלל שעצרו את אבא שלך?; קטין: בטח אחי. אני ההמשך שלו. מי שיגע בו אני  XXX אותו. מה זה זה? הם רוצים לעצור אותו סתם אחי?; מדובב: אתה חשבת לבד לעשות את זה?; קטין: לא. אף אחד לא אמר לי. מי יכול להגיד לי מה לעשות? כאמור הפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום ואם יורשע יידרש לשלם כ-100 אלף שקלים, כשווי הנזק.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן