ושמחת בחגך: משפחת צור אירחה בסוכתה מאות מתושבי העיר. מלול: "יש כאן ליכוד אמיתי"

ושמחת בחגך: משפחת צור אירחה בסוכתה מאות מתושבי העיר. מלול: "יש כאן ליכוד אמיתי"

מצוות 'ושמחת בחגך' החלה לפני 19 שנה במשפחת צור ע"י האב, שמשון ז"ל, חבר מועצת העיר לשעבר. אמש, החגיגה המשיכה כאשר מאות נהרו בזה אחר זה לבית משפחת צור בהם זמרים, פוליטיקאים ומובילי דעה. בעלת הבית, יעל צור הייתה אמונה על המטעמים והאירוח הקולינארי. ראש העיר רחמים מלול היה אורח הכבוד של בעלה, גיא צור, שבחר להמשיך את דרכו של האב והוצב ברשימת הליכוד בבחירות הקרובות, כך גם האחות דנה.ראש העיר רחמים מלול בחר לשאת דרשה על הלכות החג, התמקד במצוות הישיבה בסוכה, באירוח המכובד של משפחת צור, פיזר מחמאות למארחים ונגע פחות בפוליטיקה ובסיעת מחל שמרבית חבריה היו בין המוזמנים. בהומור המאפיין אותו אמר: "אני יכול לדבר על חג הסוכות, אני יכול לדבר על פרשת השבוע, אני יכול לדבר על האח הגדול, אני יכול לדבר על אביבית בר זוהר, אני יכול לדבר על גיא צור – אני אנסה לעשות איזשהו מיקס כפי שגיא עשה לנו על השולחנות".

מלול המשיך: "בית משפחת צור כפי שידוע לכם פתוח לרווחה, המורשת של האבא שמשון שהיינו ידידים במשך שנים ארוכות. אנו ממשיכים את המורשת שלו – שביתו היה פתוח לרווחה כמו האוהל של אברהם אבינו. גיא, רעייתו וכל המשפחה עושים את זה בצורה פשוט נפלאה ותמיד כשמגיעים לביתם כל השולחנות ערוכים כסעודת שלמה המלך בשעתו, יישר כח".

"נמצאים פה אנשים מרקעים שונים, מסוגים שונים: ידוענים וידועניות, זמרים וזמרות, אנשי יחסי ציבור, אנשים פשוטים ובעלי מעמד יותר גבוה – מכל עם ישראל. יש כאן ליכוד אמיתי – הנה, כבר קישרתי את זה לפוליטיקה – והליכוד האמיתי זה מה שמאפיין את חג הסוכות. יש כל מיני מעמדות בחברה: עשירים, בינוניים, עניים לצערנו. יש שגרים בווילות, יש בפנטהאוז במגדלים ובשיכונים פשוטים – רכבת, חדר או שני חדרים – ואז מתעוררת הרגשה בציבור שלא כולם שווים וזה נכון, אלה הבדלי מעמדות כמו בכל העולם. אלא שמה שמייחד את חג הסוכות הוא שכולם יוצאים החוצה ותראו באיזו דירת ארעי אנו יושבים: סכך פשוט, בדים מסדינים, כל מיני מקלות – ופה יושבים עשירים ועניים, בעלי פנטהאוזים, בעלי וילות ובעלי דירות פשוטות וזה מה שמייחד ומאחד אותנו בחג הסוכות – וזו שמחה אמיתית בפרהסיה לומר אנחנו עם ישראל ובחג הזה כולנו מתאחדים ומשתתפים בשמחת החג".

לאחר מכן עבר לדבר על אביבית בר זוהר, בעת שהסריטה אותה לסטורי המפורסם שלה באינסטגרם. "מהבית של האח הגדול אביבית דיברה בשבח העיר, העיריה ובשבח ראש העיר". "נכון", לו בר זוהר, "רחובות זו ווגאס", הוסיפה. ומלול הוכיח שהוא בקיא בחייה של הכוכבת הזוהרת: "אביבית עוברת לגור בתל אביב, במגדלי יו". אביבית שחררה את צחוקה המפורסם והשיבה: "נכון, בעוד שבוע". "אבל בנשמתה", המשיך מלול, "היא עדיין תושבת העיר, מאוד מפרגנת לעיר ואנחנו מפרגנים לה. בשבילנו – היא מביאה כבוד גדול".

 

 

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן