עכשיו זה רשמי: יוספה חליבה אושרה כמנכ"לית מזכרת בתיה

וועדה מיוחדת שהתכנסה ודנה במינויה של יוספה חליבה כמנכ"לית מזכרת בתיה, אישרה את מינויה כמשרת אמון של ראש המועצה הנבחר, גבי גאון.

בוועדה בה השתתפו גאון, חברת המועצה אפרת רובין ברד, היועצת המשפטית, נציגת משאבי אנוש ונציג משרד הפנים – מנכ"ל מועצה אזורית שפיר – דווח על פי חוזר מנכ"ל משרד הפנים כי ישנם שלושה תנאים למשרת מנכ"ל רשות, בהם עומדת חליבה – והם: תואר אקדמאי, ניסיון תעסוקתי מצטבר של 7 שנים לפחות וניסיון ניהולי של ארבע שנים לפחות – בכולם היא עומדת.

עם דבר הידיעה הראשונית בסוגיה אמר גבי גאון, ראש מועצת מזכרת בתיה, כי "הגב' יוספה חליבה מביאה עמה ניסיון ניהולי עשיר, חוות דעת גבוהות מצד ראש עיריית רחובות רחמים מלול ומנכ"ל העיריה, דורון מילברג. מדובר באשת מקצוע מן המעלה הראשונה, שתוסיף גישה ניהולית חדשנית וקהילתית לצד יחסי אנוש גבוהים ולא פחות חשובה העובדה כי מדובר בתושבת מזכרת בתיה. חלק מהחזון שלי בניהול היישוב הוא שילוב נשים בכלל ונשים מקומיות בפרט ולראיה מינויה של יוספה לתפקיד מנכ"לית מועצת מזכרת בתיה".

כזכור, ניהלה חליבה את החברה העירונית בשבע השנים האחרונות והייתה שותפה להפיכתה של רחובות בעידן רחמים מלול – לעיר התרבות של ישראל. היא בעלת תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה והמדינה ותואר שני במינהל ציבורי ושלטון מקומי מאוניברסיטת בר אילן, עבדה בכנסת ובלשכות השרים רפאל פנחסי, משה שחל, שולמית אלוני ז"ל ולימור ליבנת. ב-2001 מונתה לתפקיד יועצת וראש המטה של שרת החינוך, התרבות והספורט דאז וכיהנה בתפקיד במשך שש שנים. ברחובות החלה את דרכה כיועצת ראש העיר לפרויקטים מיוחדים וגיוס משאבים. זמן קצר לאחר מכן מונתה למנכ"לית קרן רחובות לתרבות וכעבור שנה לתפקיד מנכ"לית החברה העירונית עם תקציב בסך של 15 מיליון שקלים, אשר כיום היקפו עומד על סך של 120 מיליון שקלים. במהלך השנים, הייתה חליבה אמונה על ניהול צוותים גדולים, כ-1,000 עובדים, במהלך תפקידיה השונים.

פרסום ראשון: יוספה חליבה תמונה למנכ"לית מועצת מזכרת בתיה

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן