מאות הגיעו לקונצרט המסורתי בקונסרבטוריון העירוני למוסיקה של רחובות

 
במהלך החג השתתפו מאות בקונצרט החגיגי והמסורתי של תלמידי הקונסרבטוריון העירוני למוסיקה ברחובות המשתייך לחברה העירונית רחובות.
הקהל נהנה מהדלקת נרות חגיגית על ידי מקהלת מיתר בניצוחה של מיכל אוקון, שבהמשך הערב הופיעה עם שירי חנוכה. כמו כן, לראשונה במסורת אירועי חנוכה, עלו לבמה גם התלמידים הצעירים ביותר בקונסריבטוריון בגילאי 4-3 של ריתמוסיקה שליוו שירים בכלי הקשה.
בהמשך הערב ניגנו תלמידים רבים בהרכבים שונים ובאנסמבלים של: חלילי צד, צ'לנים, כינורות, סקסופונים, חצוצרות, פסנתר ועוד. בקונצרט ניגנו גם התזמורות הצעירות, כלי קשת וכלי נשיפה, חלקם תלמידים הלומדים לא יותר משנתיים בכלי.
בקונצרט ניתן היה לראות כיצד תלמידים מגילאים שונים ומרקעים שונים מנגנים כאשר אהבת המוזיקה והנגינה היא הגורם המאחד. הערב הסתיים בהדרן שניגנה תזמורת כלי קשת ייצוגית, "ויוה אספניה" לקול מחיאות כפיים סוערות מהקהל.
 לדברי ריטה וינוקור, מנהלת הקונסרבטוריון:  "קונצרט חנוכה הוא מסורת רבת שנים ומהווה את אחד מרגעי השיא של פעילות הקונסרבטוריון במהלך השנה. הקונסרבטוריון העירוני שם לעצמו למטרה להיות לא רק בית ספר בו לומדים מוסיקה ונגינה אלא מרכז תרבותי שבו לכל אחד, עולם המוזיקה נגיש לו, הן מבחינת כלים ולימוד והן מבחינת צריכת מוזיקה".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן