מכבי רחובות מינתה מאמן חדש: "מיקי גורקה הוא האיש הנכון להוביל אותנו חזרה למסלול"

מיקי גורקה מונה למאמן מכבי רחובות החדש, היום (שישי) והוא יחליף את רועי חגאי בתפקיד, לאחר שהקבוצה פתחה לא טוב את העונה.

"אנחנו שמחים להודיע על החתמת המאמן מיקי גורקה כמאמן הקבוצה. לאחר מספר ימי התלבטות החליטה הנהלת המועדון כי נכון לעת הזו מיקי הוא האיש הנכון להוביל אותנו חזרה למסלול. הכימיה מול מיקי הייתה מיידית התרשמנו ממנו ועשינו כל מאמץ להחתים אותו וכולנו תקווה כי התוצאות ייראו בהקדם. אחרי יותר מידי זמן, זו העת לכדורסל!"

במהלך השבוע, לאחר הפסד נוסף של המועדון, פוטר חגאי. יו"ר הקבוצה והנהלתה פנו לאוהדים ומסרו: "המשכנו את תחילת העונה הרעה שלנו והפסדנו הפסד כואב להפועל רמת גן. לא לנער הזה פיללנו בתחילת העונה. ייתכן ועשינו טעויות בבניית הקבוצה למרות זאת אנחנו יכולים להבטיח לכם היום כי נעשה את כל השינויים וההתאמות הנדרשות על מנת לחזור למסלול ולצאת מהבור שנכנסנו אליו.

לא נעשה צעדים חפוזים מחד אך מאידך לא נתמהמה וניתן לליגה לברוח. דווקא ברגעים קשים אלה חשוב לנו להבהיר כי כל טעות שנעשתה הרי שנעשתה מתוך מחשבה לעת ההיא כי זהו הדבר הנכון לעשות. להצלחה אבות רבים, הכישלון הוא יתום, היום מתוך המקום שאנו נמצאים בו אנחנו צריכים אתכם יותר איתנו יותר מתמיד. יד ביד נוציא את העגלה מהבוץ. אנחנו מכבי רחובות ואנחנו נתאושש".

במוצ"ש הקרוב, 15/12 בשעה 20:30, תתארח הקבוצה באשקלון נגד קבוצת אליצור אשקלון, משחק השלמה מהמחזור השני. המשחק יערך בהיכל הספורט העירוני, שדרות בן גוריון 37, אשקלון. הכניסה בתשלום: נוער 15 ש"ח, מבוגר 30 ש"ח. חיילים, ילדים ונשים בחינם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן