זוכי תחרות כרזות בנושא "זהירות בדרכים" קיבלו את הפרס מראש העיר

לאור האבדות האחרונות בנפש בתאונות הדרכים בעת האחרונה, קיימה עיריית רחובות תחרות בכדי לגרום לילדים ללמוד ולעסוק בנושא חשיבות הזהירות בדרכים בתחומים שונים לרבות איסור העיסוק בטלפון נייד בנהיגה ובהליכה בדרך, השימוש באופנים חשמליים ועוד.

בתי ספר רבים השתתפו בתחרות, ונציגי האגפים בחנו את כל הכרזות שנשלחו על ידי התלמידות והתלמידים. מתוכם נבחרו 3 זוכים: במקום ראשון זכו שתי אחיות מבית הספר "תחכמוני" – גילי קוינט מכיתה ד' ורוני קוינט מכיתה ו' על הכרזה "חיים יכולים להיהרס בגלל SMS, הוא דורס". במקום שני זכו ליהיא קלמן, נוגה שנהב וכפיר מלמד – שלושתם מכיתה ו' ב"שפרינצק" על הכרזה: "מתרכזים כפליים ברכיבה על אופניים. רוכבים כחוק, החיים הם לא צחוק" ובמקום השלישי זכתה נעמה קריגר מכיתה ב' בביה"ס סמילנסקי על הכרזה: "כשחוצים את הכביש הנייד חייב להיות בתיק".

הילדים הזוכים הוזמנו ללשכת ראש העיר, על מנת לקבל את הפרס של מראש עיריית רחובות, רחמים מלול, קסדה מתאימה לרכיבה על אופניים, וכל אחד מהזוכים "זיכה" את בית הספר בפעילות חינוכית מושקעת ורלוונטית בנושא "זהירות בדרכים". הכינוס התקיים במעמד ממלא מקומו ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום, חבר המועצה ומחזיק תיק התעבורה החדש, אבי קינד. הילדים הנרגשים הגיעו מלווים במנהלי בתי הספר – אסי אדרי, אוסנת אור שי ומתי פוליקר – וסיפרו על תהליך היצירה ועל משמעות הנושא בשבילם.

"זהירות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמוהו בעינינו", מסר רחמים מלול, "מצאנו את הדרך להשפיע ולהביא להעלאת המודעות לשמירה על כללי הבטיחות בכבישים. אנו מקווים כי מתוך העיסוק החיובי של הילדים בנושא – כל המשפחה תקפיד יותר".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן