מסתמן: תקציב רשת חוויות בשנת 2019 יגדל ל-116מיליון שקלים, כולל עדכוני השכר לעובדי החברה

רשת חוויות נערכת לסיכום שנת התקציב: אישור מאזן מבוקר לשנת 2017, צפי לאיזון תקציבי בשנת 2018 והגדלת התקציב לשנת 2019

בימים אלו נערכת רשת חוויות לאישורי תקציבה לשנת 2019 לרבות סיכום דו"חות לשנים 2017-2018. בין היתר הובא ביום ראשון לאישור הדירקטוריון דו"ח מאזן מבוקר לשנת התקציב 2017, אשר עמד על סך 109 מיליון ש"ח, אך השנה הסתיימה בגרעון בסך 3.7 מיליון שקל, בין היתר בשל ההחלטה להקל על ההורים ולהוזיל את מחירי צהרונים וכן בשל הוצאות מיוחדות, כגון פתיחת מעונות חדשים, חידוש הבריכה הטיפולית והחלטות מבוקרות אחרות.

מהרשת נמסר כי "תקציב 2018, אשר עמד על 111 מיליון שקל, צפוי להיות מאוזן, זאת לאחר מאמצים לצמצום הגרעון וחזרה לאיזון תקציבי. בנוסף, בתקציב 2018 חל גידול מתוכנן של כ-30 אחוז בתקציבי האוכלוסיות המיוחדות, פתיחת מרכזים חדשים ועלייה של כ-22 אחוז בשירותי היחידה להתפתחות הילד. בימים אלו נערכת רשת חוויות לקראת אישור תקציב שנת 2019, אשר צפוי לעמוד על כ-116 מיליון שקל ולגלם בתוכו פתיחת ארבעה מרכזים חדשים: מהות, תנופה, פסגה ורחובות הצעירה; הרחבת רשת המעונות "צעדים" ועדכוני שכר לכלל העובדים במסגרת חתימה צפויה על הסכם קיבוצי.

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ויו"ר הדירקטוריון היוצא מסר: "לאחר שנה שבה חרגנו מהתקציב לטובת צרכים ציבוריים שעלו לסדר היום ובראשם הוזלות מחירים, בשנת 2018 שבנו והחזרנו את הרשת לאיזון תקציבי, תוך השקעות נרחבות בפיתוח מענים נוספים ומרכזים קהילתיים חדשים. במשך עשר שנים שבהן אני מכהן בתפקידים התנדבותיים ניהוליים בדירקטוריון וכיו"ר, אני יכול להביע סיפוק רב מהתפתחות השירותים וגידול ניכר בתקציב.

"כשנכנסתי לרשת, התקציב עמד על 60 מיליון שקל וכיום עומד על למעלה מ-110 מיליון שקל", הוסיף מרקוביץ'. "הקהילה היא לב העשייה שלנו ואמשיך לקדם פרויקטים קהילתיים. אני מבקש להודות לראש העיר, רחמים מלול על שיתוף הפעולה למען התושבים, על האמון והתמיכה המלאה, לחבריי לדירקטוריון הרשת, אשר מכהנים בהתנדבות ועושים עבודה מצוינת ואחראית ובראשם לאמיתי כהן, יו"ר ועדת הכספים. תודה למ"מ מנכ"ל הרשת, צביקה מדהלה ולגזבר הרשת, דני (אזולאי) כהן על מלאכתם. כמובן תודה גדולה לכל המנהלים ועובדי רשת חוויות על עבודתם המסורה – הם המשאב החשוב ביותר של החברה".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן