נבחרים חדשים כנציגי גני הילדים בהנהגה העירונית

נציגים חדשים בהנהגת הורי הגנים העירונית נבחרו בסוף השבוע שעבר באמצעות הצבעה באונליין: אזור 2, מרכז העיר – אריאלה בלאו; אזור 5, רחובות החדשה – שירלי מויאל ובאזור 7, רחובות הצעירה – חן קושט. לחינוך מיוחד נבחרה זהבית סויסה. יתר הנציגים שנבחרו בשנה שעברה ממשיכים את פעולתם גם בשנה זו.

אחוזי ההצבעה היו מרשימים בהחלט והיוו את הרוב המייצג של נציגי הורי הגנים כאשר המצביעים היו נציגים נבחרים מכל גני העירייה ברחובות (נציג אחד מכל גן): אזור 2 עם 68%, אזור 5 עם 88% ואזור 7 עם 72%.

יצוין כי נציגי הגנים בהנהגה העירונית פעילים למען ילדי העיר בגני עירייה – טרום טרום חובה, טרום חובה וחובה – ומסייעים להם בקשיים שונים מול הרשויות, בפעילות הצהרונים ועוד. נציגי הגנים פעלו בשנה החולפת בתחומים רבים, בין השאר גובש מתווה עבודה עם אגף החינוך בנושא התשתיות בגנים, גובש מתווה הקייטנות והצהרונים כולל תוספת ימי עבודה בחופשות ובחירת ימי העבודה בחופשות כך שיהיו מתואמים עם בתי הספר. הנציגים אף פעלו בתחום ההזנה וכן קידמו וסייעו להורים לקבל החזרים בגין בית הספר של החגים בפסח, אשתקד.

לדברי צופית גולן, יו"ר ההנהגה העירונית שנבחרה רשמית להמשיך בתפקיד, לא מכבר: "אנחנו בטוחים שהנציגים החדשים יהוו חיזוק משמעותי לנציגי הגנים שכבר פועלים בהנהגה העירונית ויסייעו לנו לתת מענה מהיר ומיטבי לכל האתגרים והסוגיות שמעניינות את ההורים. אנו מבקשים להודות לנציגי הגנים באזורים בהם היו בחירות על המעורבות הרבה וההיענות להיכנס ולהצביע".

כמו כן, מוזמנים ההורים להיכנס לאתר הגנים של הנהגת ההורים העירונית ושם ימצאו את האזור אליו שייך הגן של ילדיהם לרבות יצירת קשר עם הנציג האזורי בכתובת https://goo.gl/pfj7EZ

ברוב קולות: צופית גולן נבחרה ליו"ר ההנהגה ההורית העירונית

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן