יוזמה התנדבותית של ההנהגה העירונית בהרשמה לגני עירייה ולבית ספר, בשיתוף חוויות והמרכזים לצדק חברתי

יוזמה של ההנהגה ההורית העירונית רחובות:  חתימה על תצהיר לצורך רישום למוסדות חינוך – ללא עלות!

כבכל שנה, בעת תקופת הרישום לגני הילדים ולביה"ס היסודי נדרשים חלק מההורים לחתום על תצהיר בפני עו"ד, על מנת לאמת פרטים שונים כגון במקרים של הורים לאחר גירושין או במקרה של כתובת שונה.  במטרה להקל על ההורים ולחסוך מהם טרחה והוצאות נוספות, חברת ההנהגה העירונית עו"ד אריאלה בלאו העלתה יוזמה, על מנת לאפשר להורים את אישור התצהירים ללא עלות בפני עורכי דין.

לדברי עו"ד בלאו, "בקרב ההנהגה העירונית ישנם הורים רבים שהם עורכי דין, אשר ישמחו לסייע להורים בתקופה זו של הרישום. אנו קוראים להורים הזקוקים לכך להיעזר ביוזמה של ההנהגה העירונית ולהסתייע בחתימתנו על התצהירים. תודה רבה לגולן ביטון, מנהל חוויות קריית משה וליזהר כרמון, מנהל מרכזים לצדק חברתי שפתחו בפנינו את דלתם ואפשרו לנו לתת שירות להורים".

החתימות על התצהיר יתקיימו בארבעה מועדים שונים: ביום ה' 10.1.2019 וביום ג' 22.1.19 בין השעות 16:30-19:00 במרכזים לצדק חברתי ברחוב הרצל 185 (בפסאז' מול המשטרה), ביום ו' 18.1.19 בין השעות 9:00-12:00 במרכזים לצדק חברתי וביום ג' 15.1.19 בין השעות 16:30-19:00 במתנ"ס חוויות קריית משה.

יש להביא: תעודת זהות מקורית חובה, תצהיר מודפס עם הפרטים המלאים לא חתום וצילום תעודת זהות (ללא תעודת זהות מקורית לא ניתן יהיה לאמת את החתימה).

(צילום: רונן אהרוני)

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן