בטקס מרגש עד דמעות, הוענק למרכז הרפואי ברזילי אות נשיא אוניברסיטת בן גוריון בגין הוקרה והערכה על המחויבות הבלתי מתפשרת של המרכז הרפואי ברזילי לרפואת קהילת הדרום. – סמל לכבוד והערכה לעבודה של אנשי המקצוע במרכז הרפואי ברזילי.
פרופ’ חזי לוי, מנכ”ל המרכז הרפואי: ״כבוד רב הוא לי ולצוות בית החולים לקבל הערכה זאת ופרס נשיא אוניברסיטת בן גוריון, יחד עם בתי החולים בדרום סורוקה ואסותא. המרכז הרפואי ברזילי נלחם על חיי הפצועים החל משחר יום שבת ה-7 באוקטובר, ומאז אנחנו פועלים ללא לאות ומטפלים במאות פצועים וחולים.
אני נרגש מהמחווה של נשיא האוניברסיטה, פרופ’ דניאל חיימוביץ׳, ומקדיש את הפרס לצוות המסור והמרגש, ליחידת היחצ״ב ור״מ 2 של המרכז הרפואי ברזילי. אני מודה לצוות שממשיך עד עתה לטפל ולהציל חולים ופצועים במסירות אין קץ״.
◼️ לקבוצת חדשות קרית גת והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1600,h_1600/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/מודעה-קריית-מלאכי.jpg)
◼️ לקבוצת חדשות קריית מלאכי והמועצה האזורית באר טוביה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות אשקלון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – בריאות ורפואה לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן