בשעות האחרונות ישנו דיווח אודות אירוע בטחוני קשה מאוד בעזה
.לפי דיווח ראשוני מדובר בפיצוץ מטען – ישנם מספר הרוגים ועשרות פצועים, חלקם באורח קשה.
הפצועים מובהלים באמצעות מסוקים אל בתי החולים בישראל.
בבית החולים סורוקה מאשרים כי יותר מ-10 מסוקים נחתו בשעות האחרונות. 9 פצועים נקלטו בבית החולים סורוקה, 4 הועברו לבית החולים שערי צדק, 7 פצועים הגיעו לבית החולים ברזילי ו-2 לבית החולים בילינסון.
שאו תפילה למען החיילים
שִׁיר לַמַּעֲלוֹת:
אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:
עֶזְרִי מֵעִם ה’ עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:
הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:
ה’ שֹׁמְרֶךָ ה’ צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:
יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:
ה’ יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:
ה’ יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
בושה שאתם מפרסמים את זה חבורה של חקלאות
שמלאנים =סרבנות
אתם האשמים בכל מה שקרה לנו ב7/10
כמה שאתה מטומטם!!!! אתה ושכמותך הבבוניסטים מביאים את המדינה לעבדון
אמרתי לו מה יש לך נגד חקלאות? ההיי טק הכי גדול סליחה ההיי גיב הכי גדול זה לגדל חסה העגבניות כרוב מלפפונים בננות קיוי אפרסקים תות שקדים וכו’ בלי זה מה תאכל?
למה אתם מפרסמים אם טרם אושר לפרסם?!?
מה אתם מרוויחים מזה?
זה שעות בכול הפייסבוק ושאר ערוצי התקשורת .
לתבוע אותה
אם זה נכון יש לנו נפל של כישלון של קצינים בכירים שכשלו צריך שינוי מיידי בטקטיקת המלחמה בעזה
לצאת מעזה מייד זה מקום מקולל מושלמים בדם
להמשיך להכות בהם עד חורמה
רק אחרי שאתה משפחתך ןחברים עוכרי ישראל תעברו לחן יונס
FAKEREPORTER@
מישהוא שמע על מה שנקרא פייק ניוז
סיוט
במקום מ כה אחת מה א וויר וג מרנו ממשיכים לס כן את החייל ים שלנו בפעולות הומ ניות לט ובת הא ויב הא כזר
אלה שנושפים במיאמי אינם דואגים
שאו תפילה?! עכשיו?? יהוה לא היה אמור למנוע את האסון בזה?? ואולי גם את ה-7.10?
אתה לא שווה תגובה!
נפל לך השכל לתוך בור של קקי וחזר לך לתחת
די עם מלחמת הפינצטה ; לעלות עם טנקים ובולדוזרים ולמחוק את עזה ,חאן יונס ,ורפיח ! לתת להם 24 שעות להחזיר את החטופים ןלהרים דגל לבן !!!!
כבר מאוחר מדי לזה, את זה היו צריכים לעשות כבר ביום הראשון של המלחמה ואז גם היינו מחזירים את כל השבויים וגם היה נחסך מאיתנו לקבור יותר מ500 חיילים, אבל ביבי רצה במותם בשביל למרוח את המלחמה כי יש לו אינטרס לא לסיים אותה בכלל
כל אימת שמכריזים על הפגנות יש הרוגים
אנרכיסטים יוצאים נגד חוקי המדינה והחיילים שומרים עליהם
למה חיילים מסכנים חיים בשביל מי שלא מקבל את דעתם בקלפי ?
למה כתבתם “עֶזְרִי מֵעִם ה’ עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ”? איפה הוא עוזר בדיוק?
ולמה כתוב “הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל”? הנה, ינום ונרדם בשמירה, אותו קב”ה.
ולמה “ה’ שֹׁמְרֶךָ ה’ צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ” כשבבירור הוא לא שומר ולא בטיח?!
בקיצור, כדי לשמור על אמינות הכתבות והמידע שאתם מפרסמים, מומלץ לא לערב יצור דמיוני שיכולותיו מוגבלות. ןגם אם הוא קיים – הוא לא בדיוק לטובת עם ישראל, אלא איפשר שואה נוספת בתולדות העם שמאמין בו.
בעזרת העם ננצח! (רוב העם, חוץ מהמשתמטים).
מה מבין חמור במרק ירקות
חמ
מוריס
מותר לך להיות אדיוט אבל למה אתה משתף את כולנו בנכות שלך??
טמבל טמבל טמבל
תזהר שזה לא יגיע אליך בסוף
אם רק תקרא את חומש דברים אני מבטיח לך שתחזור בך.אלא אם כן אתה נכה בשכלך.בקטנה אומר לך במסיבת רעים.במקום לרקוד בשמחת תורה אם ספרי תורה.רקדו אם בודאה וסמים ואמוים וזימה.כולם כבר יודעים כשבאו מבלים להגיד לשוטרים שהם קיבלו הודאה ממשפחה וחברים שיש מחבלים.צחקו אליהם השוטרים.והשוטרים אמרו להם אתם תחת סמים ועזוים.ואם זה היה במגזר אחר אואו מה היו עושים בתקשורת??, מדינה צבוע.כמו שכתוב בתורה שארץ ישראל שלנו כתוב בתורה עוד דברים אז שבוע טוב ושכולנו נחזור בתשובה.אמן.כן יהי רצון .כי כולנו מתבוללים כמו שהיה לפני השואה.
למה אתם מפיצים חדשות כזב? זו עילה לתביעה כנגדכם. על נושא כזה משקרים? תתבישו
תפציצו את מעבר רפיח כבר!!שכולם יעופו למצרים!!
לשחוט את כל מי שחי ברצועת עזה
למוריס..הצדיק התינוק שנשבא תחת מחבלי היצרים הרעים.הינה התשובה לתגובתיך.אם רק תקרא את חומש דברים אני מבטיח לך שתחזור בך.אלא אם כן אתה נכה בשכלך.בקטנה אומר לך במסיבת רעים.במקום לרקוד בשמחת תורה אם ספרי תורה.רקדו אם בודאה וסמים ואמוים וזימה.כולם כבר יודעים כשבאו מבלים להגיד לשוטרים שהם קיבלו הודאה ממשפחה וחברים שיש מחבלים.צחקו אליהם השוטרים.והשוטרים אמרו להם אתם תחת סמים ועזוים.ואם זה היה במגזר אחר אואו מה היו עושים בתקשורת??, מדינה צבוע.כמו שכתוב בתורה שארץ ישראל שלנו כתוב בתורה עוד דברים אז שבוע טוב ושכולנו נחזור בתשובה.אמן.כן יהי רצון .כי כולנו מתבוללים כמו שהיה לפני השואה.
אם רק תקרא את חומש דברים אני מבטיח לך שתחזור בך.אלא אם כן אתה נכה בשכלך.בקטנה אומר לך במסיבת רעים.במקום לרקוד בשמחת תורה אם ספרי תורה.רקדו אם בודאה וסמים ואמוים וזימה.כולם כבר יודעים כשבאו מבלים להגיד לשוטרים שהם קיבלו הודאה ממשפחה וחברים שיש מחבלים.צחקו אליהם השוטרים.והשוטרים אמרו להם אתם תחת סמים ועזוים.ואם זה היה במגזר אחר אואו מה היו עושים בתקשורת??, מדינה צבוע.כמו שכתוב בתורה שארץ ישראל שלנו כתוב בתורה עוד דברים אז שבוע טוב ושכולנו נחזור בתשובה.אמן.כן יהי רצון .כי כולנו מתבוללים כמו שהיה לפני השואה.
המלחמה בעזה היא תירוץ לשלוח אותנו למות איפהשהוא. היו להם מאה הזדמנויות להחזיר את החטופים אבל אם יעשו את זה לא תהיה סיבה למסיבה סליחה סיבה למלחמה. ואז הממשלה לא תוכל לתת תירוצים למה היא לא מתפקדת כמו גוף ניהולי של תאגיד מכובד. ולמה האזרחים שהם בעלי המניות של התאגיד נרצחים כל הזמן. אלה במערכת הבריאות ואלה בפיגוע. אלה במלחמה בעזה ואלה מטילים צפון לבנונים שיורים חיילים שקיבלו הכשרה באותם בסיסים שם מאמנים את החיילים שלנו באמריקה ואירופה. מנהיגים של שקר. תפילה שאלוהים יעזור ויציל כי באמת כשל כח הסבל מאוד. אמר רבי נתן מרבי נחמן.
תפילה לשלום שהדור הזה היה ראוי לו
אם אתם מכירים חיילים אשר נדבקו בחיידקים עמידים או פטריות עמידות תגידו להם שיש טיפולים. חמצן בתא לחץ טיפולים צמחיים אוזון ורפואה סינית הצילו חיים של אנשים שאמרו להם שאין להם סיכוי
השילוב הזה של פצועים מובהלים לבתי חולים שבהם מרפאים כמו לפני מאתיים וחמישים שנים בסיביר עולה בבריאות וחיים.
לא יודעת מה קרה לכל ההיי טק הרפואי
מה קרה לבתי חולים שאין אפילו משחת פוביודין לפצועים שמגיעים עם זיהום.
אם אתם במצב שאין לכם שום חומר אנטיספטי ציפורני חתול קלנדולה עלי כותרת מורתחים יכולים להפחית מצב זיהומי
זה תה שאפשר לשתות וגם למרוח על דלקות חריפות יש ניסיון של אלפי שנים בהפחתת דלקות כך. רק תוודאו שאתם לא אלרגיים לחומר כמו שבודקים לפני כל שימוש בחומר כלשהוא. תהיו בריאים ושיהיה שלום. אמן.
אף אחד לא מרוויח ממלחמה
זה שקר שמשרת אנשים של שקר שצריכים להלחם