הקלף השנתי לשנת 2024 על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט

הקלף השנתי של שנת תשפ”ד/2024: קלף יום הדין | מה זה אומר ומה מצפה לנו בשנת 2024?

הקלף השנתי של שנת תשפ”ד/2024: קלף יום הדין.

הקלף שמייצג את שנת תשפ”ד/2024 הוא קלף יום הדין שמשתייך לארקאנה הבכירה. תפקידו של הקלף השנתי הוא לא לנחש בעבורינו מה הולך להתרחש בשנה החדשה. תפקידו של הקלף השנתי, הוא לתאר בפנינו את הילכי הרוח והאנרגיות שצפויות וכתובות לכולנו בשנה החדשה. בנוסף ולא פחות חשוב, מעניק לנו הקלף השנתי ידע רב, סגולות טובות וכלים רבים ונוספים שיש בכוחם להראות לנו כיצד יש באפשרותינו לפעול ולהשתמש ברשות הנתונה כדי שנוכל ב”ה להשפיע על מהלך הדברים שקורים וצפויים בשנה זו באופן החיובי ביותר שניתן.. במידה ונשכיל כולנו כאיש אחד לאמץ את ההנחיות שאלוהים מעביר אילנו באמצעות הקלף השנתי נוכל ב”ה למנוע מעצמנו בעיות רבות ומשברים רבים שרובצים ממש לפתיחנו ומאיימים על השקט והרווחה של כולנו…

קלף יום הדין – ת”ז

מספר הקלף : 20

האות העברית שהקלף זה מייצג: ש’ (שן).

ערך גימטרי: 300

ערך מספרי של קלף זה: 3

מספר האות באלף בית : 21

משמעות אסטרולוגית: יסוד האש – כוכב פלוטו.

אסטרולוגיה קבלית: כוכב חמה פועל על הארץ  באמצעות פלוטו. בשל כך הצפי למתיחות, יריבות, פלגנות ולצחצוח חרבות רב מתיד.

נתיב בעץ החיים הקבלי: נתיב 31 המחבר בין ספירת הוד לספירת מלכות.

 שנה של מתן דין חשבון

המהות של קלף זה מלמדת על כך ששנת תשפ”ד/2024 היא שנת שינוי, הארה, התעוררות, פתיחת עיניים. בשנה זו  מתרחש דבר מה או מאורע משמעותי המשנה את תפיסת עולמנו וחיינו, או את יחסנו לדברים שהקרנו עד עתה. חשוב לדעת שסגירת עיניים וחוסר מודעות או אי רצון לראות את הדברים כפי שהם באמת עשויים להוביל את כולנו למדרון חלקלק של אי סדר ופילוג שאין בהם כול צורך… לכן בשנה זו חשוב להימנע מהטמנת הראש בחול ומהתעלמות עיקשת מהאמת. קלף יום הדין מסמל על מהפך, על התפקחות, שינוי, מצב חדש הנוצר מתוך הארה שבא מתוך מאורע או פעולה חיצונית ברמה אלוקית ורבת משמעות כמו למשל מלחמה כואבת {פנימית או חיצונית או גם וגם) או חלילה אסון גדול עד מאוד כאשר בעקבותיו של אירוע זה נפקחות העיניים והאדם מבין שגישתו הקודמת למצב או לסביבה הייתה מוטעית. זכרו שהיכולת לשנות את הגישה\התפיסה שלנו לגבי העולם היא בסופו של דבר גם היכולת שלנו לשנות את העולם.

 שנת תשפ”ד/2024 – שנת הדיבור והבירבור.

שנת תשפ”ד/2024 היא שנה מאוד ורבאלית, שנה של המון מלל ודיבורים, שיחות ואיומים, הבטחות ומפגשים. שנה שבה התקשורת על שלל ענפיה, ממשיכה להוות גורם רב השפעה, וכוחה אף מתעצם ועולה. שנת תשעפ”ד/2024 היא שנה של צחצוח לשנות וצחצוח חרבות והשפעתה של התקשורת על גובה הלהבות ועל סדר היום הציבורי תהה מוחלטת ורבת עוצמה, דבר שיקים עליה מתנגדים שיבקשו לרסן את כוחה שלדעתם חורג מכל פרופורציה.

שנת תשפ”ד/2024 – חוק הקארמה, למתק את הדינים..

קלף יום הדין סמל על כך ששנה זו היא למעשה שנה של מתן של דין וחשבון בין האדם לבין עצמו לבין בוראו על פעולותיו/מעשיו ועל הישגיו בשנים שחלפו לכן הוא, הקלף שמשלים את מעגל הקרמה, על פיו כל אחד מקבל את המגיע לו… כלומר: “אתה עתיד לקצור את שזרעת”. חוק זה ידוע גם בתור חוק “סיבה ותוצאה”. על פי תפיסה זו של הקארמה מה שאנחנו מוצאים אל היקום הוא מה שנקבל בחזרה ממנו. הניסוח היפה ביותר של של החוק הזה מגיע ממהטמה גנדי שביקש מאנשים: “היה השינוי שאתה מבקש לראות בעולם”, כלומר, אם אתה רוצה לחיות בעולם שמח, אוהב, מלא שלום אזי עליך להתנהג בשמחה, באהבה ובשלום. בקלף מופעים אנשים הקמים לתחייה מתוך ארונות מתים. לכן מסמל הקלף על התעוררות של דברים, רגשות או רצונות שהיו מודחקים זמן רב וכעת בשנה זו, הגיע שעתם לצאת אל האור.

תשפ”ד/2024- בהיבט הטכנולוגי ומדעי.

שנת תשפ”ד/2024 היא שנה חיובית בתחום המדע, התכנולוגיה והרפואה. פיתוחים, המצאות ותגליות חדשות יעוררו הדים רבים. במקביל אנו גם נהיה עדים למחיר שאנו משלמים בגין אותם חידושים והמצאות. למשל: אובדן הפרטיות האינטרנט שהוא כלי נהדר, ינוצל לרעה על ידי גורמים שליליים לביצוע פשעי מחשב ובינה מלכותית. רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר וכדומה, גדלים ומתעצמים ובידיים הלא נכונות הן הופכות כלי מסוכן מאוד, שיוכל לחולל מהומה רבה ונזק רב הן למדינות והן לאדם הפרטי.

תשפ”ד/2024 מבחינה ביטחונית- שנת מלחמה ועלינו להרוויח ביטחון ושקט שנולד מתוך עוצמתנו.

תשפ”ד/2024 זו שנה תוססת ומלאת אירועים ביטחוניים מורכבים ומשניי חיים. גבולת המדינה הן הצד הצפוני של המדינה והן בצד הדרומי מהווים דורשים את תשומת ליבנו הביטחונית אך בכל זאת, בשנה זו יהיה עלינו לשים את הדגשים הביטחוניים לכוון גבולה הצפוני של מדינתנו. אין זה אומר שמכוון דרום צפוי לנו רגיעה בקרבות אך עדיין ביחס לשנה שחלפה, המהות עוברת לגיזרה הצפונית (“כי מצפון תפתח הרעה”). בכול הקשור לביטחון הפנים, ממליץ הקלף השנתי לא להקל ראש בכול הקשור לאויבנו מבית כלומר בשנה הזו קיימת מתיחות רבת משמעות בתוך גבולות המדינה בין אזרחים ששיכים לאותה המדינה אך אינם חולקים דת או קוויי מחשבה משותפים. בשנה זו ניתן לראות שמתעוררת התרגשות לאומית בכול הקשור למגזר הערבי האסלאמי ויש לקחת בחשבון היתקלות ועימותים ביטחוניים בתוך המדינה פנימה ולא רק בשטחים. עימותים אלו הם תולדה של הסלמה כלל עולמית. ורק מאזן אימה יאפשר לנו להרוויח שקט ביטחוני שנולד מתוך עוצמתנו. 2024 היא שנת מאבק במטרה ליצור סדר איזורי חדש שב”ה יבטיח את השקט שלנו לשנים הבאות…

סגולה לשנה טובה יותר: סגולה לשנה טובה יותר: נתינה לזולת ואחדות בתוכנו… השנה אתם מתבקשים להיפתח ללא חשש למצב של נתינה וקבלה. לכן ב 2024 צאו אל העולם ותתחילו לתת ואז תראו שאתם מתחילים לקבל חזרה מן היקום. זכרו! השקעה במקום הנכון מחזירה תמורה נכונה והשקעה במקום שאיננו נכון, מחזירה וזורה חול בעניים. במילים אחרות אני מדבר על אחדות וזו הסגולה הטובה ביותר בעבורנו.. זכרו!! מאז ומעולם כוחנו הוא באחדותנו!!  וכדי שנוכל ב”ה ליצור שנה טובה לילדנו ולנו, עלינו להיות ולשאוף לאחדות.

אחדות ברובד גוף: היא אחדות פרטית, אישית בינכם לבין עצמכם כלומר להיות לישרי לב עם עצמכם,  להיות ישרי לב עם עשייתכם, להיות לישרי לב עם חייכם וכדומה..

אחדות ברוב נפש: היא אחדות קולקטיבית לאומית שמאחדת אותנו כעם איש אל מול אחיו מתוך ידיעה ברורה שכול ישראל ערבים זה לזה. כלומר לפעול בתום לב עם כולם. לפעול בתום לב עם כול אדם וכול חיי…

אחדות ברוב נשמה:  זו אחדות עם 70 אומות העולם שסביבנו מתוך לב טהור שמעניק כבוד לצלם אלוהים שבו נבראנו כולנו כול בניי האדם..

רק שילוב בין השלושה יוצר אחדות רבת עוצמה שמורכבת מלב ישר, לב תמים ולב טהור. רק אחדות שכזו מובילה לישועה, לשחרור ולדבקות בשם יתברך מתוך אמונה ש”ביום ההוא יהיה יהוה אחד ושמו אחד”!! להתאגד לאגודה אחת, להתעלות מעל הפגמים,  מעל ההבדלים, השוני והמחלוקות ולחבור ביחד, בהנהגתו הרוחנית של בורא עולם.

הכוונה רוחנית ל 2024/תשפ”ד: משלי ד23: “מִכָּל מִשְׁמָר נְצֹר לִבֶּךָ, כִּי מִמֶּנּוּ תּוֹצְאוֹת חַיִּים” – והפירוש: האיבר שהכי חשוב לשמור עליו הוא הלב, כי ממנו יוצא הדם הנותן חיים לכל הגוף. לב בלשון המקרא משמעו גם פנימיות, מקום המחשבות והרגשות; גם במשמעות זו הלב הוא האיבר שהכי חשוב לשמור עליו, כי המחשבות והרגשות גורמים להפרשת הורמונים המשפיעים באופן משמעותי על בריאותו של האדם – מחשבות עצבניות ומתוחות עלולות לגרום לחץ דם גבוה ומחלות לב, ומחשבות רגועות ושמחות עשויות לשפר את הבריאות – כי ממנו תוצאות חיים. שנזכה לשנה טוב ומתוקה. שנה של השפעה וחיבור לחיי החיים. ב”ה שנה של אחדות, שלום ושלווה שנת רעות ואחווה…

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

“כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה’ צבאות”

“יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה’ צוּרִי וְגואֲלִי”

“הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי”

בכבוד רב בענווה ובעין טובה

◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – כל התחזיות (מזג אוויר / אסטרולוגיה וכו’) לחצו כאן

◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן

צילום: FREEPIK

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן