גבר כבן 25 נהרג בתאונת דרכים עם מעורבות משאית ורכב בכביש 4311 סמוך לאזור תעשייה שורק (פלמחים).
משה פיירבגר חובש ונהג אמבולנס של איחוד הצלה סיפר: “מדובר בזירת תאונת דרכים קשה מאוד, נהג הרכב היה לכוד ברכב, צוותי לוחמי האש פעלו במקום לחילוצו. למרבה הצער עקב הפציעות הקשות מהן סבל מותו נקבע במקום”
ממד”א נמסר: בשעה 14:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון, על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב בכביש 4311 לכיוון פלמחים. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים על גבר כבן 25 לכוד מחוסר הכרה בשלבי חילוץ.
◼️ לקבוצת החדשות בנס ציונה לחצו כאן
◼️ לקבוצת החדשות בבאר יעקב לחצו כאן