המועמד לראשות העיר יניב מרקוביץ’, יצא לסיבוב פאבים וחילק את מדבקת ה-“BE SAFE”, מדבקה המונעת החדרת סמים לכוס השתיה.
מרקוביץ’ התקבל באהדה רבה בקרב המבלים/ות שהחמיאו לו על המודעות לבעיות שמטרידות אותם/ן בינהן הבטחון האישי שלהם/ן במקומות הבילוי והפנאי. בתוכניות העבודה של מרקוביץ’ ניתן למצוא חשיבה והתיחסות לבטחון האישי במקומות הבילוי ובמרחב הציבורי כגון תאורה בתחנות אוטובוס, בטיילות הליכה, לחצני מצוקה, מוקד רואה ועוד, שישרו תחושת בטחון ויאפשרו פעילות פנאי ובילוי בטוחים.
“זהו אינטרס משותף של מקומות הבילוי, המבלים/ות ושלי, כראש עיר הבא של רחובות, לצמצם לאפס את תחושת חוסר הביטחון במרחב הציבורי. נושא זה חייב להיות במודעות ומטופל ברמת ההסברה, המניעה והאכיפה”, אמר.
לסרטון של מרקוביץ’ בנושא לחצו כאן
◼️ לקבוצת החדשות ברחובות לחצו כאן