צוותי קופת החולים מאוחדת יזמו לאחרונה את פרויקט “אמץ מרפאה”, במסגרתו מרפאות במרכז הארץ אימצו צוותים רפואיים בדרום הארץ, שעובדים סביב השעון כדי להמשיך לתת שירות רפואי רציף, גם תחת לחימה קשה וירי רקטות בלתי פוסק.
המיזם הוקם על ידי אורן אביטן
, מנהל מרחב יהודה חוף ואבי משה, מנהל מרפאת נס ציונה, שיחד אספו מכל מרפאות מאוחדת במרכז הארץ, מארזים מפנקים שיינתנו לכלל הצוות הרפואי במרפאות בדרום.אביטן ומשה הגיעו ישירות מהמילואים בגזרה הצפונית, למרפאות בדרום יחד עם לילך מדני, מנהלת מרחב נגב, לבקר במרפאות, לחלק את המארזים ולחזק את הדרום. עם הגעתם של הצוות ממרכז הארץ למרפאה בנתיבות, נפלה רקטה ופגעה במבנה בסמוך למרפאה.
לילך מדני, מנהלת מרחב נגב על היוזמה: “במרפאות בערים המטווחות נמצאים צוות רפואי ומסור שגם תחת לחימה בלתי פוסקת וירי טילים, ממשיך לעשות את עבודתו במסירות ובמקצועיות רבה. התרגשנו מאוד מהמחווה של המרפאות במרכז הארץ, והיוזמה בהחלט לא מובנת מאליה. הסולידריות והאחווה במיוחד בימים קשים אלה חשובים יותר מהכול, ולפעמים חיוך, מילה טובה והערכה עושים את כל ההבדל ומצליחים להטעין את הצוותים באנרגיות מחודשות”.
“החיוך והשמחה של הרופאים וכל הצוות במרפאה למחווה שלנו ולהבעת הסולידריות היה שווה את הכול. אני מודה לכל המנהלים והעובדים ממרחב יהודה חוף שנטלו חלק במיזם. יחד נמשיך לתמוך זה בזה ולהעניק את השירות הטוב ביותר למבוטחינו, ויחד ננצח.” סיכם אורן אביטן מנהל מרחב יהודה חוף.
◼️ לקבוצת חדשות אילת והערבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות דימונה, מצפה רמון וים המלח בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות נתיבות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות אופקים בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות קרית גת והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות קריית מלאכי והמועצה האזורית באר טוביה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות אשדוד בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות אשקלון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות גן יבנה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות יבנה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות גדרה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות מזכרת בתיה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות קרית עקרון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות רחובות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות נס ציונה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות באר יעקב בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות לוד בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות רמלה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות מודיעין-מכבים-רעות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות ראשון לציון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות ירושלים והסביבה בווטסאפ לחצו כאן