האגף לשירותים חברתיים בעיריית יבנה יוזמת מפגש מיצוי זכויות לניצולי מסיבת נובה ומפוני ‘חרבות ברזל’.
מדובר במפגש חשוב במהלכו מנהלת סניף רחובות במוסד לביטוח לאומי, אתי רענן
, תציג את המידע והזכויות לניצולים ומפונים. במהלך המפגש יינתנו תשובות לשאלות התושבים ומפגשים אישיים עם נציגי הביטוח הלאומי.ראש העיר, רועי גבאי: ״כקהילה אנו מחוייבים לעמוד לצידם ולרשותם של ניצולי המסיבה והמפונים בעקבות השבת השחורה ונפעל בכל הדרכים להקל ולאפשר להם לממש את זכויותיהם. המפגש מתקיים מתוך שאיפה להנגיש את המידע והכלים העומדים לרשותם ולאפשר להם לקבל את הסיוע באופן מהיר ונטול בירוקרטיה. תודתי לאגף לשירותים חברתיים ומרכז הצעירים על מפגש משמעותי זה, למנהלת סניף ביטוח לאומי ולצוותה. המסר שלי לניצולי המסיבה והמפונים הוא שאנחנו נמצאים כאן תמיד לרשותכם”.
המפגש יתקיים ביום שלישי, 5.12.23 בשעה 17:30 במרכז הצעירים, רחוב העולש 2, יבנה. הכניסה חופשית.
◼️ לקבוצת חדשות יבנה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן