צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה בכביש 6 סמוך למחלף קרית גת.
ד”ר יעקב זליגמן רופא מתנדב איחוד הצלה מסר: “מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לגבר כבן 30 שנפצע באורח בינוני ולנפגע נוסף כבן 25 במצב קל”.
ממד”א נמסר: בשעה 10:48 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב לכיש, על תאונת דרכים במעורבות 2 כלי רכב בכביש 6 סמוך לכפר מנחם. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח קפלן, גבר כבן 38 במצב בינוני עם חבלות בחזה ובגפיים ו-1 קל.
◼️ לקבוצת חדשות קרית גת והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1600,h_1600/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/מודעה-קריית-מלאכי.jpg)
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כא