לפני זמן קצר (שני) התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון, על רוכב אופנוע שנפצע במהלך רכיבה בכביש 431.
חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח שיבא בתל השומר, גבר כבן 35 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית. פראמדיק מד”א אימן גזמאווי סיפר: “הרוכב שכב על הכביש במרחק מהאופנוע כשהוא בהכרה וסובל מחבלה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד”א לבית החולים כשמצבו קשה ויציב”.
◼️ לקבוצת החדשות בנס ציונה לחצו כאן
◼️ לקבוצת החדשות בבאר יעקב לחצו כאן