שוב: שריפה ברמלה – בשעות הקטנות, הלילה (ראשון) התקבלו דיווחים רבים על עשן כבד ברמלה מכיוון רחוב מונטיפיורי.
ארבעה צוותים מתחנת איילון הוזנקו למקום וזיהו שריפה של מתחם קראוונים ומכולות המשמש כמגורים מאולתרים. העשן והלהבות נראו למרחקים, הצוותים שהגיעו למקום פרסו קווי תקיפה וחתרו למגע עם הבעירה כשבמקביל סרקו על מנת לשלול המצאות לכודים במקום. במקום היו מיכלי גז רבים שסיכנו את חיי הלוחמים, לאחר כמספר שעות הוזגה שליטה על הבעירה.
האירוע הסתיים ללא לכודים או פצועים. נסיבות פרוץ השריפה נחקרות על ידי חוקר שריפות.
◼️ לקבוצת חדשות רמלה בווטסאפ לחצו כאן