במהלך המלחמה גילו בני הנוער מאור יהודה מעורבות רבה בקשר עם אזרחים ותיקים, התגייסות לתמיכה בעורף, ביקור חולים וטיפול במקלטים.
בזכות ההתנדבויות הללו, התקיימה פעילות מיוחדת עבורם עם סרט VIP בסינמה סיטי
עיריית אור יהודה באמצעות מחלקת הנוער ב”נפגשים” מרכזים קהילתיים קיימה ערב הוקרה לבני הנוער שהתנדבו במהלך מלחמת “חרבות ברזל”.
במהלך המלחמה גילו בני הנוער מעורבות רבה בשלל תחומי פעילות, ובראשם ביקור של אזרחים ותיקים, התגייסות לתמיכה בעורף עם אריזה ושינוע של מוצרים אל החזית, ביקור חולים בבתי החולים, טיפול במקלטים ציבוריים ופרטיים וכן עוד שלל יוזמות נוספות.
במחלקת הנוער החליטו להזמין את בני הנוער לסרט בסינמה סיטי שכלל את כל הפינוקים האפשריים.
עוד בטרם הקרנת הסרט התקיים טקס קצר שבמהלכו קיבלו שני בני נוער בולטים תעודות הצטיינות על התרומה היוצאת דופן בתקופה הזו. מדובר בליאור אפרתי, מרכז צעיר בשבט יהודה ותלמיד כיתה י”ב בתיכון יובלים ומאור שמש, חניך מרכז נוער המטרו הלומד בכיתה י”א בתיכון יעדים.
ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת:
“היה חשוב לנו להוקיר תודה לבני הנוער שעבדו לילות כימים בזמן המלחמה והתגייסו לכל משימה. זו הזדמנות להודות גם לצוות מחלקת הנוער בראשות שני גולדמן על ההובלה והמקצועיות בעבודה אל מול בני הנוער, וכן לצוותי מרכזי הנוער ותנועות הנוער. אין לי ספק שיש לתושבי אור יהודה על מי לסמוך”.
◼️ לקבוצת חדשות – בקעת אונו | יהוד מונוסון, סביון, גבעת שמואל, קריית אונו, גני תקווה, אור יהודה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן