הסינפונייטה הישראלית באר שבע, התזמורת הקלאסית היחידה בדרום הפועלת גם בימי המלחמה ממשיכה את שיתופי הפעולה ובמוצאי שבת הקרובה תתארח תזמורת הסימפונית ירושלים באולם הקונצרטים הבאר-שבעי.
תחת שרביט ניצוחו של הכנר, ויולן ומנצח האוסטרי יהודי מהמובילים בעולם- יוליאן רחלין, הנחשב לאחד הכנרים והמנצחים התזמורתיים הבכירים של דורנו.
בקונצרט תשתתף הצ’לנית הישראלית דניאל אקטע עם ביצוע לקונצ’רטו לצ’לו מאת היידן. עוד בתכנית- ביצוע בכורה ישראלית לסימפוניה מספר 1 מאת ויינברג, והסימפוניה הראשונה של ברהמס.
האירוע מתקיים במסגרת “קונצרט אורח” בה התארחה התזמורת הבארשבעית בירושלים וכעת מגיעה התזמורת הירושלמית לבירת הנגב לערב מיוחד עבור תושבי באר שבע והסביבה.
משתתפים:
יוליאן רחלין, מנצח
דניאל אקטע, צ’לו
בתוכנית:
ויינברג – סינפונייטה מס’ 1, בכורה ישראלית
היידן – קונצ’רטו מס’ 1 לצ’לו
ברהמס – סימפוניה מס’ 1
מוצ”ש 11.5.24 בשעה 21:00, במשכן לאומנויות הבמה באר שבע
טל’ להזמנת כרטיסים: 086266422 (משרדי הסינפונייטה) או באתר התזמורת
◼️ לקבוצת חדשות באר שבע והסביבה בווטסאפ לחצו כאן