במוקד ידידים התקבלה קריאה אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, בשדרות ירושלים באשקלון.
ירמיהו ליכט, מוקדן ידידים שענה לשיחה, הוציא את קריאת החירום. יקיר בוחניק, מתנדב סניף אשקלון, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ יקיר את התינוק בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.
יקיר מספר: “תוך כדי הכנות לחג, התקבלה קריאת חירום בסמוך אליי. יצאתי מיד למקום ולמרות הקושי בפתיחת רכב מסוג זה, תוך חמש דקות מעת קבלת הקריאה, התינוק היה בידי אמו. ההרגשה הטובה שיש לאחר החילוץ בתוספת הכרת הטוב מאם התינוק, זה משהו שלא ניתן לתאר”.
בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.
◼️ לקבוצת חדשות אשקלון בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
◼️ חדש! לקבוצת חדשות הביטוח הלאומי / חברת חשמל / דלק וגז / תאגידי המים / שירותים לציבור לחצו כאן